wtorek, 6 października 2015

Idea Bank i Lokata Happy - najważniejsze szczegóły

Jeżeli interesuje nas ulokowanie pieniędzy na lokacie krótkoterminowej, to warto zainteresować się ofertą Idea Banku, który oferuje lokaty Happy. Warunek jest jeden, są to lokaty dostępne tylko i wyłącznie dla nowych klientów banku.


Co oferuje nam Idea Bank w Lokacie Happy?

Po pierwsze najważniejsze to bardzo atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 4%. Jest to jedna z najlepszych ofert na aktualnym rynku. Kwota, jaką możemy umieścić na lokacie jest niestety ograniczona przez bank. Minimalna kwota, jaka umożliwia uruchomienie lokaty to 1000 złotych, maksymalna natomiast to 10 000 złotych. Dużą zaletą jest to, że niema konieczności posiadania dodatkowych produktów bankowych w Idea Banku.

Trzeba się liczyć również z tym, że możemy założyć tylko jedną lokatę Happy z tak atrakcyjnym oprocentowaniem. Jej uruchomienie jest bardzo proste. Jako jeden z niewielu banków w Polsce, Idea Bank umożliwia złożenie wniosku i uruchomienie lokaty przez Internet. Wystarczy wypełnić bardzo prosty wniosek i go przesłać. Następnie klient otrzyma maila od banku na swoją skrzynkę pocztową, w którym będzie się znajdował numer rachunku, na który należy wpłacić środki pieniężne. Bank umożliwia swoim klientom bieżące kontrolowanie środków znajdujących się w posiadaniu banku.
Oferta, której nikt nie może przebić.

Jeżeli jeszcze nigdy nie byliśmy klientami Idea Banku to jest to dla nas prawdopodobnie najlepsza lokata, jaką możemy w tym momencie założyć. Oprocentowanie lokat jest na niezbyt wysokim poziomie sięgającym około 3%. W tym banku otrzymamy znacznie wyższe oprocentowanie, z którego warto skorzystać. Nie musimy wiązać się z bankiem na długo. Lokata trwa tylko 3 miesiące, więc nie jest to zbyt długi okres czasu. Jeżeli chodzi o nasze środki pieniężne to nie musimy martwić się o ich bezpieczeństwo. Hasło do usług bankowych, z jakiego będziemy korzystać jest maskowane i odpowiednio zabezpieczane. Nasze środki pieniężne zabezpieczone są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, więc w razie upadłości banku, otrzymamy ich zwrot aż do 100 000 Euro. Lokata może być na maksymalną kwotę 10 000 złotych, więc niema się, czym martwić.

Z czystym sumieniem można polecić tę ofertę wszystkim tym osobom, które pragną jak najwięcej zyskać, a nigdy wcześniej nie korzystały z usług tego banku.

Sprawdź które jeszcze lokaty październik 2015 oferują najlepsze oprocentowanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz